Phần mềm nhẹ hơn, nhanh hơn photoshop adobe raw nhưng mạnh hơn và tiện lợi về tính năng.

ArcSoft; RAW, JPEG ve TIFF imaj dosyalarının zarar görmeden işlenebilmeleri için geliştirdiği yeni yazılım uygulaması ArcSoft PhotoStudio Darkroom'u piyasaya çıkardı.Program, profesyonel fotoğrafçılar ve hobi düzeyinde fotoğrafçılıkla ilgilenenler için imaj geliştirme araçları ve gönderim opsiyonlarının eksiksiz bir setini profesyonel bir kullanıcı arayüzü içinde sunuyor.

ArcSoft Pazarlama ve İş Geliştirme Başkan Yardımcısı Mr. Michael Downs, "DSLR kameraların ve RAW imaj işlemenin popülerliği artarken geniş bir yelpazedeki kullanıcılara yönelik bir fotoğraf yazılımı çözümü geliştirmek de giderek daha önemli bir hal aldı.ArcSoft PhotoStudio Darkroom bu ihtiyacı karşılamak üzere geliştirildi," diyor.

"Program, yüksek hız performansını güçlendiriyor ve arzu edilen profesyonel sonuçları elde etmeyi herkes için daha kolay hale getiren bir arayüz içinde gelişmiş fotoğraf işleme araçlarının eksiksiz bir setini sunuyor."

ArcSoft PhotoStudio Darkroom 1.5 is an exciting, new software application that focuses on non-destructive imaging processing for RAW, JPEG and TIFF image files. The program offers both professionals and hobbyists a complete set of enhancement tools and export options inside a thoughtfully-designed, professional user interface.

* Built-in photo browser
* Import from camera or removable drive
* Non-destructive image processing
* Support for RAW, JPEG and TIFF files
* Broad RAW format support: Canon, Nikon, Panasonic, Adobe DNG, Sony, Kodak, Olympus, Sigma, Mamiya, Epson
* Lightning-fast thumbnail previews
* Exposure adjustment
* White balance adjustment
* Lens correction
* Curves and levels
* Crop and straighten
* Automatic redeye removal
* One-click Spot & Patch removal
* High-quality image output
* Batch export
* Support of the most popular color spaces
* Copy & Paste recipe
* Convert RAW to Adobe DNG
* Support for Windows and Mac (including Mac Intel)Link :
http://www.mediafire.com/?vinawtgznis